Aloesowy detoks

Aloesowy detoks

1. W jaki sposób poznałeś/-aś Forever F.I.T.?

W marcu 2016 nawiązałam współpracę z firmą Forever Living Products. Dzięki temu mogłam uczestniczyć w wykładzie Pani dr Małgorzaty Stręk na temat wiosennego oczyszczania organizmu. Podczas szkolenia dowiedziałam się, że fundamentem koniecznym do tego, aby przez długie lata cieszyć się zdrowiem, jest regularne oczyszczanie organizmu z nagromadzonych toksyn. W tym właśnie celu naukowcy z naszej firmy opracowali świetny program Clean9, który razem z Fit15 i Vital5 tworzy Forever F.I.T.


2. Który program przeprowadziłeś/-aś na sobie (ile razy)? 

Z podjęciem wyzwania jakim jest Clean9 musiałam poczekać do zakończenia karmienia. Dodatkowo podjęłam decyzję o usunięciu zęba leczonego kanałowo i wypełnionego amalgamatem. Po takim zabiegu koniecznością było zrobienie oczyszczania organizmu i to co znałam z teorii, w końcu poznać w praktyce. Pierwszy Cleana9 zrobiłam w maju 2017, drugi razem z mężem w marcu 2018, a kolejny w październiku tego samego roku. W czerwcu 2019 przeszłam go po raz czwarty, a w lutym 2020 ponownie w towarzystwie męża.


3. Jaki był twój „stan wyjściowy” – zdrowie, kondycja, samopoczucie, czy brałeś jakieś leki, czy borykałeś się z chorobami przewlekłymi, itp.

Przed rozpoczęciem Clean9 przez rok codziennie piłam miąższ aloe vera, dzięki czemu poczułam jak spada mi ochota na słodycze i rośnie poziom dobrego samopoczucia. Wprowadziłam do swojego sposobu żywienia zdrowe zasady. Zwiększenie ilości wypijanej wody, koktajle owocowo-warzywne również przez cztery tygodnie przed programem ze świeżej pokrzywy. Zmieniłam kosmetyki i detergenty na aloesowe produkty firmy Forever. Z wielkim zadowoleniem obserwowałam, jak zmniejsza się moja masa ciała się i po roku ważyłam o pięć kilo mniej. Nie zażywam żadnych leków, zgodnie z zasadą, że jeżeli człowiek choruje należy mu dostarczać substancji naturalnych, takich jak witaminy, składniki mineralne, itp. aby wzmocnić układ odpornościowy w walce z patogenami, które następnie należy usunąć z organizmu.


4. Czy przeprowadzałeś/-aś program samodzielnie czy pod kontrolą/przy wsparciu specjalisty? (dietetyk, trener, lekarz, itp.)

Mój stan zdrowia nie wymagał konsultacji ani kontroli lekarskiej. Niestety, mało jest jeszcze lekarzy, którzy zamiast lekami poprawiają stan zdrowia pacjentów dietą i naturalnymi suplementami, aloesem. Dietetycy oraz ci, którzy ich kształcą w większości błędnie uważają, że jesteśmy w stanie wraz z żywnością dostarczyć wszystkich potrzebnych organizmowi składników. Przekonałam się o tym, podejmując studia podyplomowe na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie na kierunku żywienie człowieka i dietetyka.

 

5. Czy poleciłbyś program w swoim otoczeniu?

Bardzo chętnie wszystkim polecam program oczyszczająco-odchudzający Clean9. Zachęcam, przed jego rozpoczęciem, do wypicia co najmniej litra naszego miąższu aloesowego. Z dwóch powodów jest to dość istotne. Po pierwsze, aby poznać i przyzwyczaić się do jego smaku. Po drugie i ważniejsze, aby częściowo już oczyścić organizm i np. bez silnych bóli głowy wytrwać dziewięć dni w aloesowym detoksie. Przekonałam się niestety również, że osoby których jedyną motywacją było zrzucenie kilku kilo nadwagi, przerwały program.


6. Jeśli robiłeś/aś program więcej niż jeden raz to dlaczego? 

Uważam, że program Clena9 należy przeprowadzać co najmniej raz, a najlepiej dwa razy w roku. Osoby z chorobami autoimmunologicznymi przechodzą go nawet co trzy, cztery miesiące. Uzależnione jest to od stanu zdrowia i toksyn, które na co dzień „fundujemy” naszemu organizmowi oraz tych, które wytwarza on sam w procesach metabolicznych. Zanieczyszczone powietrze, woda, gleba, przetworzona żywność, kosmetyki, detergenty, leki i wiele innych to chemia, z którą muszą się zmagać wątroba, nerki, płuca czy skóra. Aloes w cudowny sposób odżywia nasz organizm, regeneruje i właśnie wspaniale oczyszcza. Poza tym, wiele kobiet docenia efekt uboczny w postaci kilku kilogramów mniej.

 

Marta Indyka

 

No Comments

Post A Comment