O mnie

Jestem mamą czwórki dzieci i często obserwuję, jak nadmiar pewnych produktów, a niedobór innych, wpływa na rozwój, zachowanie, a także odporność. Jeżeli jesteś rodzicem i chcesz poprawić stan zdrowia swoich pociech, to jako mama podzielę się swoim doświadczeniem, a jako wykształcony pedagog i żywieniowiec wiedzą.

Od kilku lat jestem zadowoloną konsumentką produktów Amerykańskiej firmy Forever Living Products, której przez ponad 40 lat istnienia, zaufało miliony osób na całym świecie. Chętnie podzielę się z Tobą radością z używania najlepszych produktów aloesowych oraz swoją wiedzą, edukując na co zwracać uwagę przy wyborze kosmetyków czy suplementów. Ponadto dowiesz się jak w skuteczny i bezpieczny sposób oczyścić organizm z programem Clean 9.

Pasjonatką urządzenia Thermomix jestem od przeszło dwudziestu lat. Codziennie doświadczam jak ułatwia oraz skraca czas przygotowania zdrowych, smacznych i różnorodnych posiłków. Dlatego będąc przedstawicielem firmy Vorwerk Polska, z przyjemnością promuję go, abyś dzięki naszej pomocy mógł serwować “zdrowie na talerzu”.